wtorek, 23 listopada 2021

Dzień Życzliwości

 Z okazji Dnia Życzliwości  przynosiliście miłe liściki z podziękowaniem, komplementami, przeprosinami, miłym słowem. Basia i Ania z 7b  roznosiły je dzisiaj , za co dziękujemy.

Jeżeli macie ochotę i niedosyt możemy wkrótce znowu coś podobnego zorganizować. Mamy nadzieję,  że wielu z Was mogło przeczytać coś miłego, podnoszącego na duchu.




środa, 17 listopada 2021

Bicie rekordów

 W poniedziałek 15 listopada klasy 4-8 mierzyły się z hula-hop, deską (plank) i skakanką. W robieniu deski :

I miejsce Krzemiński Jakub5c 10 min

II miejsce Julia Muszyńska 5d 4:08

II miejsce Mateusz Sojka 5b 3:06

Hula hop:

I miejsce : Bartek Rejman 4d  i Emilia Tumidalska 5d

Skakanka:

I miejsce  Amelia Goj 5d

II miejsce Wiktor Młynarczyk Wiktor Młynarczyk  8a



















niedziela, 31 października 2021

Konkurs w ciemno- odblaskowy

 W pażdziernikowym konkursie w ciemno (gdzie uczniowie tworzyli wierszyki o bezpieczeństwie i odblaskach) są następujące wyniki:

1 miejsce Katarzyna Król i Łukasz Tadeusz z 4d,  2 miejsce : Wojciech Igieliński i Leon Rzegucki z 8d, oraz             Barbara Niemiec i Michał Banasik z 7b